طراحی و ساخت ماشین آلات صنعتی

دسته: خدمات
بازدید: 3812
 
 
شرکت باختر نصب همدان با استفاده از توان فنی مهندسی خود در زمینه ماشین آلات صنعتی آمادگی هرگونه سفارش را مبنی بر طراحی و ساخت دستگاه های صنعتی را در فرآیند بسته بندی سیمان ، آهک و گچ را مطابق با استانداردهای بین المللی (D.I.N) دارد.این شرکت با استفاده از تجارب مهندسین خبره ایرانی توانسته است که علاوه بر سفارشات داخلی به فروش دستگاههای صنعتی در کشورهای همسایه همچون روسیه ، ارمنستان و ... اقدام نماید و رضایت مشتریان خود را با کیفیتی مناسب و هزینه ای مقرون به صرفه جلب نماید. 

 

3D drawing

 

افزایش ظرفیت و بهینه سازی دستگاه

دسته: خدمات
بازدید: 2669

randeman

 
 
با استفاده از تکنولوژی روز تجهیزات ابزار دقیق با بهینه سازی کیفیت توزین و کنترل بهتر فرآیند پرشدن پاکت و استفاده از پاکت زن اتوماتیک ظرفیت تولید دستگاه روتاری پکر تا 30% قابل افزایش است.

 

 

مشاوره صنعتی

دسته: خدمات
بازدید: 2770

moshavere

 
 
شرکت باختر نصب همدان این امکان را به مشتریان خود می دهد تا برای بهره وری بهتر در فرآیند تولید صنعتی ، احداث کارخانه ، خرید و  فروش و طراحی دستگاه و دیگر زمینه های مرتبط با ماشین آلات صنعتی از تجارب و هم فکری مهندسین استفاده کنند.
 

گارانتی و خدمات پس از فروش

دسته: خدمات
بازدید: 2782

 

 
 بهره مندی از گارانتی و خدمات پس از فروش یکی از شاخص های مهم خرید یک محصول است .
زمانی که این محصول به یک دستگاه صنعتی در یک کارخانه مبدل می گردد اهمیت موضوع بیشتر مشهود می گردد . این مجموعه با دسترسی آسان خریداران به مدیر  و تکنیسین های فنی توانسته است بدون بروکراسی های پیچیده و وقت گیر کوتاه ترین زمان ممکن را برای این خدمات ارائه نماید که نتیجه آن رضایتمندی مشتریان می باشد .

 

کلیه تجهیزات و ماشین آلات به مدت یکسال تحت گارانتی این شرکت بوده .خدمات پس از فروش تجهیزات به مدت ده سال تامین می گردد. مدت زمان گارانتی بسته به خواسته مشتری قابل افزایش می باشد .

after-service